O nás


STUDIO MODERNA s.r.o. je medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v 21 krajinách Európy – na Slovenskom trhu už viac ako 16 rokov. Patríme k popredným lídrom vytvárajúcim komplexné marketingové riešenia a služby, ktoré zvyšujú predaj tovaru a znalosť značky na trhu. Profesionálne využívame mnohé predajné kanály: internet, maloobchodné predajne, veľkoobchod, tlač, telemarketing, televízia.

Máme cez 130 webových stránok, cez 220 maloobchodných predajní, 22 call centier a cez 300 hodín denného vysielacieho času televíznej reklamy, 6 vlastných televíznych kanálov, tisíce maloobchodných distribútorov. Taktiež produkujeme, vytvárame, vymýšľame a predávame naše vlastné dôveryhodné a uznávané značky a produkty po celom svete.

Budujeme a rozvíjame naše značky výrobkov pre celú domácnosť, napr.: Dormeo je medzinárodný sortiment matracov, posteľného príslušenstvo a lifestylových produktov, Bigfish skladací bicykel je nový a inovatívny skladací bicykel, zatiaľ čo Wellneo, Walkmaxx, Shark a Delimano predstavujú novú generáciu Studio Moderna značiek.

Vplyv našich značiek sa neobmedzuje len na krajiny v rámci regiónu strednej a východnej Európy ale má veľký úspech po celom svete na trhoch ako sú USA, Japonsko, Veľká Británia, Kórea, Austrália, Francúzsko alebo Taliansko.

Základom prvého úspechu Studio Moderna bola naša značka Kosmodisk. Od tej doby sme rozšírili sortiment a pridali ďalšie významné značky do nášho portfólia.

Našim zamestnancom poskytujeme profesionálne školenia, kariérny rast a možnosť získať bohaté skúsenosti v oblasti medzinárodného obchodu a marketingu. Počas svojho pôsobenia spoločnosť umožnila veľkému počtu svojich zamestnancov uplatniť svoje vedomosti a schopnosti, vybudovať si kariéru a získať profesijný rozvoj.

Studio Moderna ponúka pracovnú príležitosť pre všetky vekové kategórie, či už na plný, skrátený úväzok alebo dlhodobú brigádu. Hľadáme ľudí, ktorí sa stanú členom nášho tímu a budú zdieľať spoločné hodnoty a pre ktorých je práca výzvou!

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!