Blog

U nás môžete svoj talent zúročiť

Studio Moderna je na slovenskom trhu už 20 rokov a za tento čas spoločnosť vychovala nejedného manažéra, key accounta alebo iného odborníka na oblasť direct marketingu, marketingu či obchodu. Sme hrdí na náš dynamický tím zložený z mnohých individualít a jedinečných osobností, ktoré každá svojou troškou posúvajú Studio Moderna dopredu. Bez nich, bez našich zamestnancov, by sme neboli tam, kde sme. Naše značky (Dormeo, Delimano, Walkmaxx,…) by nemali také úspechy a určite by sme sa nehrdili tisícmi spokojných zákazníkov, ktorí s ak nám radi vracajú.

Uvedomujeme si, že o našich zamestnancov sa treba starať, nielen vo forme benefitov a teambuildingov, ale najmä v oblasti ich profesijného a osobnostného rastu. Snažíme sa, aby naši zamestnanci zaznamenávali úspechy a, samozrejme, aby mohli svoje nadanie a talent pre určitú oblasť rozvíjať a posúvať ďalej.

Ak by sme sa pozreli do útrob organizácie spoločnosti, mohli by sme povedať, že naše callcentrum je akási „liaheň“ talentov, s ktorými firma ďalej pracuje. V rámci profesijného rozvoja sa k úlohe telefonického operátora postupne pridávajú rôzne ďalšie kompetencie. Svoje by vám o tom mohli povedať naši mentori, ktorí okrem telefonickej starostlivosti o zákazníkov pomáhajú nováčikom radami a školeniami dosahovať kvalitnejšie hovory a lepšie predajné zručnosti. Ako hovorí mentorkaBibiana: „Prekážky sú to, čo vidíš, keď sa pozeráš na svoj cieľ.“ V medziach callcentra to samozrejme nekončí. Ak spozorujeme talent na prácu v niektorom z našich ďalších oddelení ako predaj, marketing či ľudské zdroje, snažíme sa, aby zamestnanec dostal príležitosť ďalej sa rozvíjať pod vedením kompetentnej osoby a takisto posúvať v rámci kariérneho rebríčku. Radi obsadzujeme otvorené pozície z vlastných zdrojov. Nie je totiž nič lepšie ako vidieť, že máme tím plný šikovných a lojálnych ľudí, ktorí našu spoločnosť poznajú, a práve preto ju chcú posunúť na vyššiu úroveň.

V našich zamestnancoch rozvíjame záujem o prácu na sebe samom. Len motivovaný pracovník, ktorý dostáva adekvátnu spätnú väzbu a možnosť zúročiť svoje vedomosti a zručnosti, je spokojný zamestnanec. Ten spoločnosť neopustí, práve ju naopak obohatí.


Autor: Jana Kubinová

Show Comments (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!