Blog

U nás je vek len číslo

Pracovať pre stabilnú spoločnosť, ktorá sa o svojich zamestnancov stará najlepšie, ako sa len dá, je naozaj jednoduché. Pridajte sa k nám a staňte súčasťou tímu považsko-bystrického alebo bratislavského callcentra Studio Moderna. Sme spoločnosť s vyše 20-ročnou tradíciou a silným postavením na trhu. Určite poznáte naše značky Dormeo, Delimano, Nutribullet, Walkmaxx či Top Shop, pre ktoré sme výhradným dodávateľom na slovenský trh a ktoré sa tešia veľkej obľube u zákazníkov. Aktuálne pôsobíme v 21 krajinách strednej a východnej Európy, kde neustále rozširujeme predajnú sieť a možnosti, ako osloviť našich zákazníkov.

Máme dve callcentrá, jedno z nich je v Považskej Bystrici a druhé v Bratislave, čo do počtu zamestnancov patria k najväčším predajným kanálom. Aj preto si v nich pestujeme príjemnú pracovnú klímu, dobré vzťahy a svojim zamestnancom sa snažíme vychádzať v ústrety, ak je to čo i len trochu možné. Rozširujeme sa a hľadáme nové posily na pozíciu telefonický operátor.

IMG_7772  IMG_7779

Zaujíma Vás, čo taký operátor robí? Telefonicky informuje zákazníkov o novinkách a dáva do pozornosti akcie a zľavy, aby mohli nakúpiť čo najvýhodnejšie. Je to profesionál, ktorý má prehľad a hlavne informácie o výrobku, takže sa naňho môže zákazník s dôverou obrátiť. Chceli by ste rozšíriť naše rady? Neváhajte!

Kompletné zaškolenie je samozrejmosť, takže ak nemáte skúsenosti s prácou telefonického operátora alebo s počítačom, nezúfajte. Všetko Vám vysvetlíme, ukážeme a naši ostrieľaní supervízori Vás usmernia a pomôžu, ako sa len dá. Veď sme predsa jeden tím.

hl ponuka

Že máte malé dieťa, pre ktoré treba ísť do škôlky či školy, alebo iný záväzok, ktorý Vám nedovoľuje pracovať na osemhodinový úväzok? Žiadny problém, u nás máte flexibilný pracovný čas a na výber medzi plným alebo skráteným úväzkom a dlhodobou brigádou.

Myslíte si, že sa Vám neoplatí u nás pracovať alebo dokonca za prácou dochádzať? Omyl. Mzda u nás je nadštandardná a skladá sa z fixnej a vario zložky, takže vždy môžete zarobiť ešte viac. A to nie je všetko. Keďže nás práca baví, usporadúvame zamestnanecké súťaže o hodnotné ceny nielen v Považskej Bystrici a Bratislave, ale aj medzinárodne. A výhry sú viac ako lákavé.

klub1

Radi robíme svojim zamestnancom radosť priamo v práci rôznymi špeciálnymi dňami s občerstvením – langošový či hot dogový deň, deň s chuťovkami alebo smoothie deň – a to je len malá ochutnávka. Keď už sme pri jedle, zamestnancom dávame gastrolístky v hodnote 4€, lebo dobre vieme, že láska, nielen k práci, prechádza cez žalúdok.

20170214_093534 IMG_1979 kuku6

Ešte stále váhate? Potom Vás možno presvedčí lokalita priamo v centre. A samozrejmosťou sú aj teambuildingy, teda čas, ktorý spolu mimopracovne trávime príjemnými aktivitami ako opekačky, večierky či výlety.

Chceli by ste u nás pracovať? Vek nie je prekážkou, nie ste ani príliš mladý, ani príliš starý. Ceníme si chuť a nasadenie, s ktorými sa do práce pustíte. Takže, či ste absolvent, človek s rokmi skúseností alebo si chcete privyrobiť popri dôchodku či rodičovskej, radi Vás u nás privítame.


Autor: Jana Kubinová

Show Comments (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!