Blog

Teambuilding v škole varenia – Jem iné

Teambuilding v škole varenia – Jem iné, sa konal 25.2.2016 v budove Starej tržnice v Bratislave. Lekciu v škole varenia Jem iné nám poskytla skúsená lektorka Lucia Gulišová, ktorá sa venuje zdravému pečeniu a príprave ovocných tort. Kurz trval 3 hodiny a jeho témou boli “zdravé raňajky”. Postupne sme si pripravili zdravé smoothies, nátierku z avokáda a upečenej zeleniny, zdravé lievance s jablkami a na záver zdravú pšenovú kašu so sušenými slivkami.

Prečítajte si, aké dojmy zanechal tento teambuilding u zúčastnených.

Na začiatok by som napísala, že som veľmi rada, že mi moji supervízori dali možnosť ísť sa trošku odreagovať a zabaviť sa s teamom Studio Moderna. Tú možnosť dostali práve oni a s radosťou mi ju prenechali – ďaku¬jem vám! Už od 17:30, keď sme vyštartovali z firmy, sa niesol náš spoločný teambuilding v znamení veľkého smiechu a radosti ;-) . Čo sa týka samotného varenia, spoznali sme spoločne s našou Erikou Bodnárovou nové druhy korenín, ako kardamóm a kurkuma, ktoré sme doteraz v kuchyni nepoužívali. Takisto som vďaka teambuildingu objavila avokádo (určitá náhrada za maslo), z ktorého teraz každý víkend robím chutné a zdravé pomazánky pre seba a svojho priateľa. Čo ma tiež milo prekvapi¬lo je chuť upečenej zeleniny, ako sú mrkva, petržlen, uhorka – spolu s kalerábom sú to veľké pochutiny vo forme náhrady napríklad za hranolky. Odporúčam vyskúšať každému, kto to ešte neochutnal! Mohla by som tu napísať recepty, ktoré sme sa naučili, ale chcela som skôr vystihnúť podstatu celej akcie. Som rada, že som sa mohla naučiť niečo nové, že som sa stretla s kolegami z Bratislavy, že sme sa spolu veľmi dobre zabavi¬li. Takisto musím skonštatovať, že náš Nutribullet je skvelý doplnok do každej domácnosti, nielen na prípravu drinkov, ale aj úžasných pomazánok či výborných sladkých pochutín. Doteraz som ho využívala len na drinky, odteraz ho používam ako doplnok pri varení a pečení ;-) . MOJE ODPORÚČANIE DO BUDÚC¬NA PRE VŠETKÝCH KOLEGOV JE: AK KTOKOĽVEK Z VÁS DOSTANE PODOBNÚ MOŽNOSŤ, URČITE JU VYUŽITE, STOJÍ TO ZA TO!” (JANKA)

Tento teambuilding sa mi páčil pre jeho spontánnosť a kreativitu. Priestory boli super, veľmi sa mi páčila výzdoba. Celkovo tam bola príjemná atmosféra. Tešilo ma, že sme mali kvalitné suroviny, aj dobre vysvetlené ich možnosti použitia. Aj keď som väčšinu receptov poznala, veľmi mi chutila pomazánka a novinkou pre mňa bola kaša zo pšena, ktorú som už odvtedy viackrát urobila aj doma.” ( ESTER)

Páčilo sa mi vybavenie celej kuchyne riadom a pomôckami značky Delimano. Aj keď mám doma z Delimano mnoho produktov, určite sa tam našli aj také, s ktorými som tú česť ešte nemal. A tým som takisto získal ďalšiu osobnú skúsenosť, ktorú môžem ďalej posúvať medzi konzultantov predaja. Ak mám byť úprimný, nestravujem sa nejako špeciálne zdravo, a tak to bola pre mňa naozaj príjemná zmena. Okrem toho sme sa veľmi nasmiali, keďže sme sa pri varení videli väčšina prvýkrát. Mal som tú česť byť pri tom, ako moja kolegyňa prvýkrát v živote krájala mrkvu! To človek nevidí každý deň :) V neposlednom rade som si uvedomil, že kúpa umývačky riadu bol dobrý nákup :) (Aby ste vedeli: Tomáš sa chopil ako správny gentleman umývania riadu, čo mu zabralo značný čas, keďže receptov a potrebných nádob a pomôcok k nim bolo požehnane.)” (TOMÁŠ)

Ďakujeme Studio Moderna!

kolaz - 1.foto

kolaz - 2.foto

kolaz - 3.foto

Show Comments (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!