Blog

Svetový týždeň spánku sme oslávili vo veľkom

Spánok patrí k jedným z najdôležitejších pilierov zdravého životného štýlu. Ak spíme málo alebo nekvalitne, odráža sa to pri všetkých našich aktivitách počas dňa, a aj na našej nálade. Keďže značka Dormeo je expert na dokonalý spánok, už tradične oslávila tento festival vo veľkom štýle.

Naše predajkyne a predajcovia sa v okamihu premenili na spánkových poradcov nielen čo do vedomostí, ale i do vizáže. Biele plášte a ochota poradiť a zúročiť tak všetky vedomosti z práce pre Dormeo ich sprevádzali po celý čas tohto sviatku.

1

Pre našich zákazníkov sme pripravili mimoriadne akcie na stovky produktov a urobili tak kvalitný spánok ešte dostupnejší. Či už to bola akcia roka na matrace v podobe 20 %-nej zľavy, alebo skvelé, vyše 50 %-né zľavy na vankúše, prikrývky či iné príslušenstvo, ktoré sa postará o spánok Vašich snov.

2

Tento rok sme k tomuto sviatku pridali ešte jednu super súťaž – hľadali sme najväčšieho sedmospáča Slovenska. Zo stoviek prihlášok sme vybrali 3 účastníkov, ktorý následne spali v Košiciach, Banskej Bystrici a Bratislave. Zápolenie bolo dlhé a „namáhavé“. Nakoniec vyhrala slečna z Bratislavy, ktorá vydržala spať v priehľadnej bubline nákupného centra až 5 hodín.

3

Počas Týždňa spánku bola odvysielaná aj reportáž o dôležitosti spánku a všetkých negatívnych následkoch, ktoré môže mať jeho nedostatok.

A aby toho málo nebolo, mali sme v práci pyžamový deň so super raňajkami až do “postele”, pričom sme sa všetci zhodli, že pracovať v pyžame je asi najpohodlnejšie.

sdr

“Tento rok sa nám festival spánku a zliav vydaril na jednotku,“ zhodnotila brand manažérka Jana Kubinová, a dodáva: „Verím, že budúci ročník bude ešte väčší a ešte úspešnejší.“

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!