Blog

Stabilita naša zlatá

Ako dobre viete, na trhu sme už úžasných 20 rokov. Počas nich sme na Slovensko priniesli množstvo vychytávok, noviniek a značkových produktov pre zlepšenie spánku, zrýchlenie a zefektívnenie varenia a mnoho a mnoho ďalších. Podľa značiek Dormeo, Delimano či Walkmaxx nás poznajú asi všetci. No už menej ľudia poznajú našu spoločnosť Studio Moderna ako takú.

Sme spoločnosť zamestnávajúca vyše 400 ľudí, o ktorých sa stará najlepšie ako vie. A spolu s nimi dosahuje aj mnohé úspechy. Prednedávnom to bolo získanie Dormeo Superbrands, čo bol hlavne marketingový počin. No teraz je to ešte niečo väčšie, niečo, o čo sa pričinil každý jeden zamestnanec, ktorý v našej firme pracoval v rámci posledných dvadsiatich rokov.

Je to zlatá pečať stability, ktorú získavajú firmy pôsobiace na trhu minimálne dvadsať rokov a ktoré splnia množstvo zložitých kritérií. Udeľuje ju Národné informačné stredisko Slovenskej republiky, čo je oficiálny orgán Ministerstva hospodárstva SR. Prísnym kritériám ako ekonomické zdravie a dobrá platobná morálka vyhoveli len 2% z firiem, ktoré boli na toto ocenenie nominované.

A čo je to vlastne tá platobná morálka? Firma nesmie mať žiadne podlžnosti voči štátu, sociálnej a zdravotnej poisťovni, žiadne exekučné podania ani výkon exekúcie a samozrejme musí byť v rámci hospodárskeho výsledku v pluse, čo sa nám darí a sme na to patrične hrdí.

Toto ocenenie vypovedá o tom, že naša spoločnosť, naša Studio Moderna, garantuje kvalitu, spoľahlivosť, dôveryhodnosť, konkurencieschopnosť a komerčnú úspešnosť na trhu. Takže ak človek hľadá stabilnú firmu, ktorá mu dá viac, kde sa nemusí báť o výplatu či svoje odvody a kde bude pracovať v dobrej pracovnej klíme… nech skúsi poslať životopis priamo k nám, ak teda u nás ešte nepracuje.


Autor: Jana Kubinová

Show Comments (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!