Blog

Príspevok od našich operátorov z call centra v Považskej Bystrici….prečo pracujú pre Studio Moderna ?

„Pracujem tu cca 4 roky hlavne kvôli supervízorovi, pracovnému času, kolektívu aj finančnému ohodnoteniu+ stravné lístky sú tu .Prišla som sem preto, lebo chcela som skúsiť niečo nové a hlavne iný spôsob predaja . Najviac sa mi páči práca v kolektíve, používanie výrobkov, ktoré predávame aj možnosť zakúpenie za super cenu. Určite by som tuto prácu odporučila najmä kvôli pracovnému času aj podmienkam aký je tu prístup vedenie k zamestnancovi. “( Tatiana,39)

„Zaujal mňa tu pracovný čas- flexibilný aj pracovná činnosť, predstavovanie zákazníkom kvalitne výrobky dormeo, delimano. Pocity mam zmiešané veľa informácií, ale zisťujem, že sa to každým dnom zlepšuje ( som nováčik )Je tu prijemne prostredie, kolektív, milí ľudia. Určíte by som túto prácu odporučila, je tu možnosť získania vedomostí a uplatniť ich aj v budúcnosti. “( Miroslava,45)

„Tato práca ma zaujala, chcela som niečo nové vyskúšať a som spokojná hlavne kvôli prac. času. Niečo nové sa tu naučím a cítim sa tu prijemne je tu super kolektív, dobrý pracovný čas, prijemne prostredie určíte by som to odporučila, hlavne kvôli tomu prostrediu a dobrému kolektívu .“( Lucia, 28)

„Po materskej som chcela prácu medzi ľuďmi, kde sa niečo nove naučím, vyhovuje mi, baví ma a spĺňa moje očakávania ( vzdelávam sa v danej oblasti predaja) je tu dobrý kolektív, určite ju tiež odporúčam, nech každý príde vyskúšať si to na vlastnej koži či mu bude táto práca vyhovovať , alebo nie . “( Janka,34)

Show Comments (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!