Blog

Poznáme sa? Trénerka Peťa

Peťa so svojou temperamentnou povahou patrí k tým menej nenápadným zamestnancom našej spoločnosti. Je to tréner ako sa patrí, vyžaduje disciplínu a tvrdú prácu, čo sa neskôr prejavuje na samotných výsledkoch našich kolegov z callcentra. Ale inak je to ľudomil a dá sa s ňou porozprávať naozaj o všetkom. A ak budete mať možnosť niekedy ochutnať, čo navarila, môžem z vlastnej skúsenosti povedať, že je to mňam. Peťa by sa mohla pokojne živiť ako kuchárka!

petra konderlova 2

Čo sa ti páči na spoločnosti Studio Moderna?

Na Studio Moderna sa mi páči, že spoločnosť je tak „akurát“ veľká. Poznáš svojich kolegov, nie sme len nejaké personálne číslo. A potom sú to aj produkty, ktoré ja sama denno-denne používam a majú ich aj mnohí moji rodinní príslušníci či známi. A zatiaľ sa ešte nikto nesťažoval

 

Koľko už pracuješ pre Studio Moderna?

Do spoločnosti Studio Moderna som prišla pred štyrmi rokmi.


Na akej pozícii pracuješ?

Momentálne pracujem na pozícii trénera.


Čo je náplňou tvojej práce?

V rámci svojej práce sa venujem hlavne školeniam – či už nových alebo stálych operátorov, školeniam supervízorov. Ďalej vytváram rôzne predajné materiály na podporu predaja, call skripty, riešim ponuky a kvalitu hovorov. Potom je tu tá druhá časť, kde sa starám o ankety a špecializácie, ktorá sú úzko prepojené s výsledkom agentov. Taktiež vymýšľam rôzne aktivity na motiváciu agentov.


Čo je tvoja najobľúbenejšia aktivita v rámci pracovného dňa?

Ťažko povedať, keďže moja práca je rôznorodá a každý deň je iný. Keby som si mala vybrať, tak je to ten moment, keď vidím spokojné tváre ľudí, ktorým som práve oznámila, že úspešne zvládli školenie, odovzdala im certifikát o úspešnom absolvovaní školenia, a ktorí si uvedomujú, že práve získali prácu.


Aké sú tvoje záľuby?

Vo voľnom čase som rada hlavne “vonku“. Či už niekde na prechádzke, v lete pri vode… Veľmi rada cestujem, spoznávam nových ľudí, nové kultúry. Dobre sa cítim aj na horách, veď ten pocit, keď sa človek nadýchne horského vzduchu, je na nezaplatenie Vo voľnom čase tiež dosť čítam, či už pracovne na sebavzdelávanie, alebo relaxačne. Veľmi rada si zájdem do divadla alebo si pozriem dobrý film v kine. A aké by to bolo „dobitie“ bateriek bez hudby. A kľudne môže byť aj  klasická.


Už dlhší čas máš doma nového spolubývajúceho. Čo nám o ňom prezradíš? :) Myslím toho štvornohého…

Môj štvornohý spolubývajúci je veľký mojkáč, ktorý sa zbožňuje hladkať, miluje pribináčiky a nemá moc rád vodu. Je verným spoločníkom, ktorý je na mňa veľmi naviazaný. A tak skoro všade, kam je to len možné, chodí so mnou. Je jedno, či sme na cestách, alebo ho vezmem na návštevu či do práce, je veľmi poslušný a odfukuje si vo svojom pelíšku alebo v taške. Je to také malé chlpaté zlatíčko, ktoré si ma, ako ja hovorím, „našlo“. Najskôr som ho totiž mala v dočasnej opatere a nakoniec u mňa ostal na stálo. Výborne si rozumie aj s ostatnými rodinnými chlpáčmi.


Ak by si si mohla vybrať jeden najobľúbenejší produkt z našej ponuky, ktorý by to bol a prečo?

Čo sa týka produktov, tak u mňa jednoznačne vyhráva Dormeo matrac, veď ako hovorím: „Kto raz spal na Dormeo, už nechce spať na ničom inom.“ No a mojou ďalšou „srdcovkou“ je Nutribullet.

Show Comments (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!