Blog

Poznáme sa? Petra z považskobystrického HR

Ak sa prihlásite na pohovor do callcentra v Považskej Bystrici, nezľaknite sa! Pohovorovať Vás totiž bude, dovolíme si tvrdiť, jedna z najkrajších personalistiek široko-ďaleko. Táto milovníčka rôznych druhov športov je už neodmysliteľnou súčasťou nášho považsko-bystrického tímu a sme radi, že ju máme.

c51b2204c59baf1540_0

Koľko už pracuješ pre Studio Moderna?

V SM to bude už šiesty rok.


Na akej pozícii teraz pracuješ?

Pracujem na pozícii personalistu – HR špecialista.


Čo je náplňou tvojej práce?

Mojou náplňou práce je hlavne náborovanie ľudí na pozíciu tel. operátora do CC v Považskej Bystrici. Taktiež do toho spadá prezentovanie a propagovanie pozícií a firmy a realizovanie aktivít ohľadom toho.  S touto prácou súvisí aj administratíva, čo sú rôzne papierovačky, zmluvy, nahlášky a iné….  Taktiež pomáham kolegyniam v Bratislave a mnoho iného.


Čo je tvoja najobľúbenejšia aktivita v rámci pracovného dňa?

Práca ma celkovo baví a všetky aktivity spojené s ňou….


Aké sú tvoje záľuby?

Zdá sa mi, že moje záľuby sa rok čo rok menia, nakoľko rada skúšam nové veci. Momentálne som prepadla trampolínam, kde sa skákaním super odreagujem, sem tam sa prichýlim k joge na zrelaxovanie. Mám rada aj iné športy, baví ma príroda, turistika, čítanie kníh a chodenie kade tade. A samozrejme rodina, priateľ, priatelia a chvíle s nimi.


Ak by si si mohla vybrať jeden najobľúbenejší produkt z našej ponuky, ktorý by to bol a prečo?

Delimano – prvý produkt, ktorý som dostala od firmy, bola panvica, doteraz ju mám a je super. Rovnako aj ďalšie produkty, ktoré som si od Delimano zadovážila. Ďalšia top značka je samozrejme Dormeo.


Autor: Jana Kubinová

Show Comments (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!