Blog

Poznáme sa? Peťo z internetu

  • 24th Máj 201724/05/17
  • Image
  • 0

Nájdete ho na stoličke na internetovom oddelení. Ako všetci „interneťáci“, aj Peťo Fabo vždy kuká rovno do dvoch monitorov a horlivo ťuká. No ak ho oslovíte s nejakou vecou, vždy má čas pomôcť či vysvetliť. Na prvý pohľad patrí k tichším jedincom našej firmy, no nedajte sa oklamať. Rád sa zabáva na metalových koncertoch a festivaloch a človek sa pri jeho vtipných poznámkach vždy zasmeje.

peto

Ako dlho už pracuješ pre Studio Moderna?

Ak sa dobre pamätám, prišiel som sem v novembri 2013, takže momentálne úspešne ťahám už štvrtý rok.


Na akej pozícii pracuješ teraz?

Pracujem ako e-commerce campaign specialist. Začínal som však ako HTML specialist junior, kde som sa staral o obsah na webstránke a realizáciu newsletterov. Postupne som sa učil nové veci a vypracoval sa na kampaňového špecialistu.


Čo je náplňou tvojej práce?

Mojou úlohou je nastaviť a realizovať všetky kampane, ktoré sa týkajú internetu. Pod tým sa rozumie tvorba vizuálov, nastavenie kampane na webstránkach, nastavenie a optimalizácia externej reklamy na Google. Samozrejme, neodmysliteľnou súčasťou je komunikácia so všetkými členmi tímu. Dbáme spoločne na to, aby bola komunikácia konzistentná vo všetkých smeroch – email, sociálne siete, externá reklama, webstránka a pod.


Čo je tvoja najobľúbenejšia aktivita v rámci pracovného dňa?

Hľadanie riešení – ako ešte lepšie nastaviť kampane v externom prostredí, ktoré by zvýšili obrat. Veľkú časť tvorí najmä sledovanie štatistík a vývoja v Google Adwords a Google Analytics. To je to gro roboty, čo musím a chcem robiť každý deň. Samozrejme, medzi obľúbené aktivity patrí aj obed.


Aké sú tvoje záľuby?

Hudba, šport, občas hrávam ľadový hokej, rád cestujem a v poslednej dobe aj varím.


Ak by si si mohol vybrať jediný najobľúbenejší produkt z našej ponuky, ktorý by to bol a prečo?

Zrejme by to bol Nutribullet. Prečo? Používam ho prakticky každý deň. Každé ráno si spravím nejaké chutné smoothie, ktoré ma naštartuje. Taktiež som ho niekoľkokrát použil aj pri varení, keď som potreboval niečo rozmixovať. Nutribullet to zvládne. Veľmi som však spokojný aj s matracom iMemory Silver, ktorý mám zhruba pol roka.


Autor: Jana Kubinová

Show Comments (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!