Blog

Poznáme sa? Natali z predajne

Natália patrí už neodmysliteľne do nášho predajného ansámblu. Je to energická osoba, ktorá si vie na predajni spraviť poriadok a má skvelý cit pre detail v rámci jej stylingu. Rada sa zabáva a srší optimizmom. Ak treba niekoho na live promo, býva zväčša medzi prvými, ktorí sa prihlásia. Je to jednoducho správna parťáčka do koča i do voza predajňového života.

natali

Koľko už pracuješ pre Studio Moderna?

V Studio Moderna pracujem už skoro 5 rokov, takže 7. januára budem oslavovať “okrúhliny”.


Na akej pozícii pracuješ teraz?

Pôsobím na pozícii vedúcej predajne na pobočke Top Shop Poštová v Bratislave.


 Čo je náplňou tvojej práce?

Moja pracovná náplň spočíva v riadení predajne – mám na starosti chod prevádzky aj zamestnancov. Ďalej sa starám o to, ako predajňa vyzerá, či je všetko na svojom mieste, doložené a upratané, aby bol objednaný tovar v dostatočnom množstve na naše mesačné kampane. Potom sú tu klasické “papierovačky” – písanie pokladničného denníka a kontrola, či nám všetko sedí.


Čo je tvoja najobľúbenejšia aktivita v rámci pracovného dňa?

Obľúbená aktivita v rámci môjho dňa je, keď sa môžem naplno venovať zákazníkom, ktorým sa vždy snažím čo najlepšie poradiť a odpovedať im aj na zložitejšie otázky. Usilujem sa hlavne o to, aby zákazník od nás odchádzal spokojný a aby sa vrátil aj nabudúce, či už nakúpiť alebo iba pozdraviť.


Aké sú tvoje záľuby?

Rada trávim voľný čas v prírode, na prechádzkach so psom, a tiež milujem cestovanie, ak je na to čas. Pokiaľ sa dostanem do krajiny, kde máme našu pobočku, rada do nej zájdem, aby som vedela, čo môžem na svojej predajni vylepšiť.


Ak by si si mohla vybrať jediný najobľúbenejší produkt z našej ponuky, ktorý by to bol a prečo?

Ak by som si mala vybrať jeden najobľúbenejší produkt, bolo by to veľmi ťažké. Máme veľa zaujímavých a rôznorodých výrobkov, ale predsa len inklinujem viacej k matracom. Pretože pre mňa je dôležité, aby som sa dobre a pohodlne vyspala a vedela fungovať a ráno vstávať s úsmevom do práce. A rozdávať radosť a pohodu aj zákazníkom.


Autor: Jana Kubinová

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!