Blog

Poznáme sa? Naša Slávka z marketingu

Slavomíra Švelková – alebo Slávka či Slavuška, ako ju volajú jej kolegovia – je z 90% času pozitívne naladená osôbka s dušou dieťaťa v tom najlepšom slova zmysle. Jej chaoticky usporiadaný stôl naznačuje, že ide o inteligentnú dámu, pretože poriadok je pre hlupákov. Ak sa povie meno Slávka, každému hneď napadnú plameniaky, pretože vášeň, akú chová k tomuto druhu v akejkoľvek podobe, je priam epická. Slávka ich miluje kreslených, plyšových, na oblečení, bytovom textile či pozadí svojho PC. V riadkoch nižšie sa o tejto nevšednej milovníčke cíceru dozviete viac.

20160814_152700

Čo sa ti páči na spoločnosti Studio Moderna?

Na samotnej spoločnosti sa mi páči, že sa neustále hýbeme dopredu, vymýšľajú sa nové systémy, balenia, „zlepšováky“… Nie sme ten typ firmy, ktorý 10 rokov predáva jeden a ten istý produkt s občasnou obmenou obalu. Ale stále sa usilujeme priniesť aj niečo iné, nové. Čo sa týka práce, mám rada jej rôznorodosť, že to nie je stereotyp. Ústretový prístup, možnosť dohody a najmä skvelý kolektív, takže sa vždy nasmejeme :) Fakt sa mi ešte nestalo, že by som do práca šla s nechuťou, ak samozrejme nerátam okamihy pri vstávaní. :)


Koľko už pracuješ pre Studio Moderna?

Už sú to vyše 3 roky.


Na akej pozícii pracuješ?

Oficiálne som Administrative specialist & Copywriter.


Čo je náplňou tvojej práce?

Fuuuu… všetko možné :) Najčastejšie robím preklady a jazykové korektúry. Kontrolujem takmer všetko od plagátov, mailingov, spotov, katalógov… aby tam neboli hrubky a štylistické nezrovnalosti. Ďalej prekladám a zabezpečujem preklady návodov, internetových textov, popisov. Mám na starosti návody a štítky ku všetkým produktom, čo zahŕňa aj nahratie do systému a množstvo drobných „detailov“, ktoré nebudem rozpisovať. Je to veľmi rôznorodé :)


Čo je tvoja najobľúbenejšia aktivita v rámci pracovného dňa?

Okrem obedňajšej prestávky? :) Z pracovnej náplne mám najradšej prekladanie. To je moja najobľúbenejšia činnosť, ale je fajn, že to nie je stále len o tom. Mozog potrebuje zmenu.
Aké sú tvoje záľuby?

Toho je veľa… mám rada prírodu, zvieratá, turistiku, som fanatická hubárka. Rada kreslím, píšem, čítam, tancujem, pečiem aj varím, lúštim krížovky, vymetám pub kvízy. Chodievam jazdiť na kone, cvičím jogu. Z toľkých vecí je jasné, že sa ničomu nemám čas venovať poriadne a do hĺbky :D


Kto je Vinco a čo hovorí na tvoju pracovnú vyťaženosť? :)

Jeej, Vinco! :) Vinco je môj malý talizman, plyšový zajac, ktorého už mám pekných pár rokov a brávam ho na rôzne miesta so sebou – na chaty, dovolenky, festivaly… ten zajac už niečo precestoval, poznajú ho aj moji kamaráti a fotia sa s ním na rôznych miestach. Čo sa týka pracovnej vyťaženosti, to je tá výhoda, že je plyšový. Vinco chápe :)


Ak by si si mohla vybrať jediný najobľúbenejší produkt z našej ponuky, ktorý by to bol a prečo?

Vybrala by som si dva, obidva do kuchyne – náš kuchynský robot a potom sekáčik Hand Blender. Obidva preto, lebo ich hojne využívam a som s nimi nadmieru spokojná. Mala som predtým obdobné výrobky a ten rozdiel je neporovnateľný. Sú skvelé, vďaka nim sú všetky moje koláče a nátierky dokonalé :)


Autor: Jana Kubinová

Show Comments (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!