Blog

Poznáme sa? Naša Janka z Považskej

Ak by sme mali Janku charakterizovať jednou vetou alebo heslom, tak by to určite bolo „balík pozitívnej energie, pripravený namotivovať kolegov na počkanie“. Je to jedna z našich firemných stálic, ktorá sa vypracovala a popritom zostala rovnako otvorená a milá, ako keď volala našim zákazníkom s aktuálnymi novinkami. Nikdy nemá s ničím problém a je presne ten typ, ktorý hľadá cestu a nie prekážky. A určite ju spoznáte podľa toho, že v reštaurácii si dá syr s hranolkami, aj keď teraz vraj svoj repertoár obľúbených jedál rozšírila.

Janka Dzurus

 Čo sa ti páči na spoločnosti Studio Moderna?

„Páčia sa mi možnosti, ktoré dáva SM a dala ich aj mne, vybudovať si v rámci tímu možnosti kariérneho rastu na základe nadobudnutých skúseností.“


Ako dlho už pracuješ pre Studio Moderna?

Je to už 9. rok.


Aké boli tvoje začiatky v spoločnosti?

Moje začiatky boli dosť ťažké, keďže som nemala žiadne skúsenosti s telemarketingovým predajom a začínala som ako telefonický konzultant predaja.

Nikdy nezabudnem na pocity prvých telefonátov, srdce mi búchalo ostošesť a stále som si v duchu hovorila “len nech ma nezdvihne”. Mala som veľký strach z nepoznaného, až kým som to nezobrala ako každodennú vec. Vystavovala som sa svojmu strachu, a tak som pochopila, že každý strach, ktorý má človek v sebe, ho môže v konečnom dôsledku len a len posúvať vpred – a to sa stalo aj v mojom prípade.


Na akej pozícii pracuješ teraz?

Koordinátor call centra v PB.


Čo je náplňou tvojej práce?

Koordinovať CC, aby všetko fungovalo, ako má. Držať tím pokope, úzko spolupracovať s našimi SPV a s ich ľuďmi, ktorých majú vo svojich skupinkách. Doslova byť poruke vždy každému – vedieť poradiť, ukázať a nasmerovať.


Čo je tvoja najobľúbenejšia aktivita v rámci pracovného dňa?

Počúvanie hovorov z CSZ (centra služieb zákazníkov), vždy je to pre mňa určitá relaxácia – vypnutie mysle a len sledovanie konkrétností, ktoré nás môžu posunúť vpred.


 Aké sú tvoje záľuby?

Asi ako väčšina žien milujem nakupovanie. Takisto v rámci relaxu milujem sledovanie športu (futbal), hlavne keď hrajú moji malí synovci, ktorí patria medzi tých najlepších futbalistov. A keďže som aj čerstvo vydatá, medzi moje veľké záľuby patrí môj manžel a spoločné prechádzky po Bojniciach, ktoré máme cez víkend vždy k dispozícii. A aby som nezabudla, moja večerná záľuba a určitá relaxácia je čítanie ženských magazínov.


Ak by si si mohla vybrať jediný najobľúbenejší produkt z našej ponuky, ktorý by to bol a prečo?

Určite by to bol Dormeo matrac, na ktorý nedám dopustiť, hlavne z dôvodu skvelej relaxácie a dobrého zobúdzania sa. A ako môj kamarát Jarino hovorí, “odkedy mám Dormeo matrace, tak zaspávam do práce”, tak ja mám zase problém vstávať každý víkend z postele.


Autor: Jana Kubinová

Show Comments (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!