Blog

Poznáme sa? Kika z HR

Kristína Ivanovičová, alebo naša Kika z HR, je osoba, na ktorú sa človek môže obrátiť v rámci akéhokoľvek problému. Vždy si vypočuje a snaží sa poradiť. Takisto je to party žena (možno už trochu menej ako „zamladi“, no zábavou v dobrej spoločnosti nepohrdne), ktorá je so všetkým raz-dva hotová a nerobí z vecí zbytočnú drámu. Rada sa ide dobre najesť a stále k obedom nosí úžasné makové a orechové koláče od babky.

10678517_675663525893141_2775254252771737209_n

Čo sa ti páči na spoločnosti Studio Moderna?

Naša spoločnosť má svoje čaro, môžem povedať, že som v nej dospela. Nielen čo sa rokov týka, ale hlavne profesne. Nažívame si tu v priateľskej atmosfére. Skvelý kolektív a kolegovia, ktorí patria aj k mojim kamarátom, sú dôvod, prečo som tu zostala tak dlho. A samozrejme, možnosť kariérneho rastu, lebo z brigády na začiatku som sa posunula a mám naozajstné zamestnanie :D


Koľko už pracuješ pre Studio Moderna?

7 rokov.


Na akej pozícii pracuješ?

HR manager.


Čo je náplňou tvojej práce?

To je práve to najlepšie, mám široký záber, a preto sa nestíham nudiť alebo upadať do stereotypu. Som zodpovedná za celé personálne oddelenie, moje baby Veroniku a Peťu, ktoré sú super, a celú HR stratégiu.

Takisto ma neobchádza ani nábor nových zamestnancov a, čo je menej zábavné, tak príprava administratívnych podkladov ako zmluvy a iné papierovačky, vyplňovačky pre rôzne úrady a poisťovne.

Takisto mám na starosti rôzne projekty ako BOZP či zdravotnú službu. Z tých zaujímavejších a aktuálne sa rozbiehajúcich je to systém kafetéria, ktorý som ako svoje dieťa uviedla do života tento rok.


Čo je tvoja najobľúbenejšia aktivita v rámci pracovného dňa?

Moja práca ma napĺňa a baví, ale predsa len sa najradšej v rámci dňa stretnem nad dobrým jedlom s kolegyňami v kuchynke, kde máme obedové embargo na rozprávanie sa o práci. Človek si tak môže vychutnať jedlo, zabaviť sa a vyčistiť si hlavu – a po obede hurá na ďalšie pracovné úlohy.


Aké sú tvoje záľuby?

Aktuálne som sa zodpovedne vrhla na šport, chodím pravidelne do fitka, niekedy aj s trénerom. S priateľom chodíme hrať bedminton, lyžovať. Ale aby ste si nemysleli, že som športovec storočia, tak si občas tiež rada pozriem aj nejaký dobrý film a váľacie dovolenky niekde v teplučku pri mori sú moje.


Ak by si si mohla vybrať jediný najobľúbenejší produkt z našej ponuky, ktorý by to bol a prečo?

Matrace – sú jednoducho výborné. Veď čo môže byť lepšie ako ráno vstať oddýchnutý a bez bolesti chrbta?


Keďže si personalistka, prečo myslíš, že by si mali noví uchádzači vybrať práve Studio Moderna?

Studio Moderna nie je o firme, je o ľuďoch. Sme super kolektív a nie je nič lepšie, ako keď sa človek do práce teší, pretože medzi kolegami sú aj jeho priatelia. Takisto na sebe neustále pracujeme, snažíme sa o čo najlepší systém benefitov a o rozvoj našich zamestnancov. O peniazoch hovoriť nemusíme, tie vám dajú všade :D


Autor: Jana Kubinová

Show Comments (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!