Blog

Nový look si zaslúžila

Predajňu na Poštovej môžeme zaradiť k našim najstarším a je takpovediac vlajkovou loďou všetkých našich predajní. V rámci úspešnosti je aj jednou z najnavštevovanejších. Aj preto bol jej redizajn podrobne plánovaný a musel byť riadne premyslený. Veď dvere tohto obchodu sa zatvorili po 7 rokoch. A naši verní zákazníci si museli na svoje obľúbené značky a známe predavačky chvíľu počkať.

Kompletná rekonštrukcia trvala vyše mesiaca, no výsledok stojí za to. Čo poviete?

postova1 postova3 postova2mensia postova5mensia

Predajňa má vynovené horné poschodie, ktoré teraz ukrýva kuchynský kútik Delimano, aby sme mohli robiť ešte viac ochutnávok a ukázať zákazníkom naše riady v akcii. Väčší a lepší priestor dostali aj topánky Walkmaxx, ktoré sú u našich zákazníkov veľmi obľúbené. A čo je absolútna novinka, na dolnom poschodí sa teraz rozprestiera spálňové štúdio. Môžete si v ňom vyskúšať ešte viac Dormeo matracov a pekne si poležať na posteli bez toho, aby na Vás pozerali zvedavci cez výklad.

Sme veľmi šťastní, že nám zákazníci zachovali priazeň a znovuotvorenie tejto krásky bolo jednoducho veľkolepé. Záujem o nazretie do predajne bol obrovský, už hodnú chvíľu pred začatím otváracích hodín sa pred obchodom kľukatil dlhý hadisko, vytvorený z nedočkavých zákazníkov. Či ich nalákali zaujímavé otváracie ponuky a akcie alebo fakt, že na samotnom otváracom dni mali možnosť stretnúť „svokru“ Gizku Oňovú, to nevieme… Možno to boli smoothie pripravované priamo Delimano brand manažérom Radom. Alebo skvelé poradenstvo, ktoré dostali od predavačiek, ale aj marketingového tímu, ktorý bol súčasťou tejto výnimočnej akcie s nezameniteľnou atmosférou.

postova4

Zákazníkov vítali členovia retailového oddelenia, bolo pripravené občerstvenie a nechýbala príjemná atmosféra. Ak chcete našu novú predajňu zažiť na vlastnej koži, navštívte nás! Radi sa s Vami stretneme.


Autor: Jana Kubinová

Show Comments (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!