Blog

Neustále rastieme a sme vám bližšie

Už je to tak. K našim 19 predajniam sa aj tento rok pridajú ďalšie 3 prevádzky. Teší nás stále rastúci záujem o našej produkty a chuť zákazníkov navštevovať naše prevádzky. Ale kým obchody privedieme do života, stojí to nemalé úsilie.

“Mestá vyberáme na základe demografických údajov, ktoré vieme extrahovať z našej databázy a zároveň sa snažíme vyplniť prázdne miesta na mape, aby sme plnili našu misiu byť bližšie k zákazníkom,” konštatuje retail manažér Július.

Následne pokračuje hľadanie optimálnych priestorov, kde vystavíme naše produkty. Potrebujeme otvorený priestor, pretože ponuka je naozaj široká a takisto miesto, kde sa budú zákazníci dobre cítiť. Taktiež sa tu odzrkadľujú aj iné faktory, ktoré Július zhodnotil nasledovne: “Či má daná lokácia dostatočnú frekvenciu návštevníkov, či je v nej strategický potenciál a zároveň zabezpečená visibilita konkrétnej predajnej jednotky ako aj celkový mix nájomníkov, ak ide o nákupné centrum.”

DSC_1999 DSC_2001  DSC_2054

Práca na realizácii nových predajní je dlhodobý proces, začína dňami kalkulácií a vyberaním dodávateľov, nasleduje práca s projektantmi, všetky byrokratické náležitosti, samotná fyzická realizácia, murárske práce, príprava osvetlenia, výroba nábytku a mnohé ďalšie. Keď je prevádzka z technickej stránky pripravená, dôjde k naskladneniu produktov a zastrešenie marketingových aktivít a materiálov. Takto vyzbrojená predajňa je pripravená na otvorenie. A kedy sa to môžete tešiť na nové Top Shop pobočky?

  • 29.11.2018 Martin – Galária Martin
  • 1.12.2018 Michalovce – OC Zemplín
  • 18.1.2019 Piešťany – OC Aupark

A pred čím má najväčší rešpekt retailový manažér? “Pred otvorením je najväčším stresom, či naša odvedená práca bude odmenená veľkou návštevnosťou. Nie je nič lepšie, ako keď po prebdených nociach počas prípravných prác, príde pri otvorení a aj v nasledujúcich dňoch veľa zákazníkov, ktorí ocenia našu prácu a zaujímajú sa o naše produkty.”

20160720_082739

10.3.2017 (8)

DSC_0110

Tak držíme palce, nech sa otvorenia predajní vydaria a do budúceho roka želáme retailu, nech má veľa nových prevádzok. Július prezradili, že aj v budúcom roku by mali byť minimálne 3.


Autor: Jana Kubinová

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!