Blog

Naše Profesia Days 2017

Už je to niekoľko rokov, čo sme súčasťou tejto veľkej HR udalosti, na ktorej správny zamestnávateľ jednoducho nesmie chýbať. Tento rok sa ich zúčastnilo rekordných 170. A ako to bolo s nami a Profesia Days v minulosti? Začínali sme pred rokmi rozdávaním letákov a následne malým stánkom. Našu prezentáciu neustále vylepšujeme, a inak tomu nebolo ani tento rok – no veď posúďte sami.

IMG_1491

Okrem sympatických kolegýň z personálneho oddelenia náš „profesia-dayovský“ tím doplnila už stabilná podpora – Silvia z callcentra. Má prácu v Studio Moderna úprimne rada a uznajte sami, kto sa podelí o skúsenosti z pracovného „bojiska“ lepšie ako spokojný zamestnanec?

IMG_1641

S nadšením informovala zvedavcov o našej flexibilnej pracovnej dobe, o systéme odmeňovania, o množstve motivačných súťaží a o rôznych ďalších benefitoch v podobe špeciálnych dní, keď roznášame po firme hot dogy či smoothie alebo jednoducho na meetingu podávame domáce koláče.

Na príprave samotných promo materiálov naše HR kolegyne nepracovali samy, ale zverili sa do rúk naslovovzatým odborníkom – marketingovému oddeleniu, za čo mu patrí jedno veľké ďakujem.

IMG_1633  IMG_1642

Tento rok sme zažili naozaj maratón, boli to dva náročné, no zároveň obohacujúce dni, keď sme komunikovali s absolventmi, ľuďmi v produktívnom veku i tými skôr narodenými. Prezentovali sme im aktuálne dostupné pozície a zisťovali, či vôbec poznajú našu spoločnosť. Dosť veľká skupina si myslela, že vyrábame nábytok (nepomohli ani grafiky na stánku :) ) alebo sa venujeme interiérovému dizajnu, keďže sa hrdíme slovom Studio v názve. Aj preto je skvelé, že im môžeme okamžite vysvetliť, že práve naša spoločnosť stojí za úspešnými značkami Dormeo, Delimano alebo Nutribullet či Walkamax.

Okrem toho, že sme sa sami prezentovali, sme mali tiež možnosť vypočuť si prednášky na zaujímavé témy zo sveta personalistiky, ochutnať rôzne dobroty, otestovať atrakcie v iných stánkoch… ako vystavovatelia sme sa skrátka cítili naozaj vítaní, pretože atmosféra na Profesia Days je viac ako priateľská.

A čo dodať na záver? Môžeme len konštatovať, že tento ročník bol naozaj lepší ako ten minulý. Nielen preto, že sme našimi promo materiálmi oslovili viac ako tisíc návštevníkov, alebo preto, že sme načerpali inšpirácie od spoločností, ktoré majú ešte viac skúseností ako my. Jednoducho bolo vo vzduchu niečo ako prísľub, že nás čakajú naozaj veľké veci. A tešíme sa na ďalší ročník!


Autor: Jana Kubinová

Show Comments (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!