Blog

Naša zlatá Evka na Golden výletoch

Evka Orda, ako ju poznáme, lebo jej celé meno sa nám nezmestí do kolónok, pracuje vo firme už dlhé roky. Začínala ako všetci ostatní, so strachom z telefonovania, aj s obavami, ako zvládne prácu s našim PC systémom. No ako čas plynul, neustále sa zdokonaľovala a posledné roky patrí k špičke našich telefonických operátorov, ktorí sa starajú o spokojnosť a informovanie o novinkách klubových zákazníkov. Za ten čas sa vďaka svojim vysoko nadpriemerným výsledkom dostala aj do Golden Agent skupiny, ktorá je každoročne vytvorená z najlepších operátorov zo všetkých krajín Studio Moderna. Tí sa raz ročne stretávajú v niektorej z krásnych metropol Európy, aby sa zrelaxovali, podelili o svoje skúsenosti a nasali motiváciu k ďalším výkonom.

Ktorú krajinu si ako prvú navštívila ako Golden Agent?

Môj prvý Golden výlet bol do Turecka. V Istanbule bola príšerná zima, aj keď nám boli sľúbené už jarné teploty. Ale zase brušné tanečnice počas obeda v reštaurácii to vykompenzovali a určite potešili mužskú časť zájazdu :D .


Ktorá krajina nasledovala?

Druhý výlet sme mali do Španielska. V Barcelone sme boli na najdlhšej ulici sveta La Rambla. A veľmi ma potešilo, že som mala možnosť vidieť najkrajšiu stavbu sveta, ktorá je aj súčasťou Zoznamu svetového dedičstva UNESCO – katedrálu Sagrada Família s 18-timi vežami s typicky zdobným rukopisom Antonia Gaudího.

Barcelona 2014 barcelona 1 2014

Bola si ešte niekde?

Ďalej nasledovalo Taliansko, ako sa vraví – vidieť Rím a umrieť! Magická atmosféra, najslávnejšia fontána Di Trevi, treba vhodiť mincu a určite sa do Ríma vrátite. No a neobišli sme ani najmenší štát na svete Vatikán, s nádhernými záhradami a múzeami, kde sme navštívili Sixtínsku kaplnku.

rím 1 2015 rím 2015

To ešte nie je všetko?

Nie, nasledoval výlet do Grécka. V Aténach všade, kam sa pohnete, na Vás dýchne história. Boli sme na top pamiatke, gréckej Akropole, kde máte celé Atény ako na dlani. Nádherný výhľad, hodila sa nám aj selfie tyč :D .

atény 2017 1 DCIM103GOPRO

A vidí sa mi, že ešte nekončíme…

Portugalsko bolo ďalšou zastávkou. Príjemné európske mesto Lisabon popretkávané sympatickými kaviarničkami. Navštívili sme dominantu Portugalska, majestátny hrad Castelo de S. Jorge, a troška sme pocestovali na okraj Lisabonu, kde sme mali nádherný výhľad na divoký Atlantik. Nikdy na to nezabudnem. Rozbúrené burácajúce vlny svetového oceánu a ostré skalnaté útesy – rešpekt. Najsilnejší zážitok.

portugalsko 2016 portugalsko 1 2016

Zdá sa mi, že je v pláne ešte ďalší výlet.

No a teraz v apríli sa chystám znova do Španielska – tentokrát do Madridu. Dúfam, že angličtina znova aspoň čiastočne naskočí a pokecáme aj so zahraničnými kolegami. (Pozn.:Evka sa medzičasom už vrátila z Madridu, tak aby ste verili, že tam bolo krásne ;) )

madrid 2018 madrid 2 2018


Autor: Jana Kubinová

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!