Blog

Na Vianoce sme pripravení, a Vy?

Vianoce by mali byť sviatkom pokoja, no každoročne so sebou prinášajú aj zhon a stres pri vymýšľaní a nakupovaní vianočných darčekov. My pre svojich zákazníkov pripravujeme vianočné inšpirácie v dostatočnom časovom predstihu, aby sme ich tohto stresu ušetrili. Naše najobľúbenejšie značky aj tentoraz nachystali jedinečné ponuky, ktoré sme pripravovali a venovali s láskou.

warm hug       nutracky1        papuce 

Dormeo už tradične prináša vylepšený vianočný bestseller v podobe hrejivého setu, ktorý sa na základe požiadaviek našich zákazníkov prinavrátil k svojmu barančekovému prevedeniu. Z jednej strany štýlovo farebný, z druhej hrejivý a jemný, skrátka dokonalý ako pohladenie. Len sa doňho zababušiť. Tento rok sme k nemu pridali ešte jednu vychytávku – špeciálne vianočné prianie, ktoré je vkusne zapracované do prikrývky. Zákazníci majú opäť na výber zo štyroch farieb: slonovinovej, hnedej, červenej a fialovej, a navyše so skvelou 50% zľavou. Viac nájdete na http://www.dormeo.sk/hrejivy-set-softest-warm-hug.

K Vianociam neodmysliteľne patrí aj chutné jedlo a koláčiky všemožných tvarov, typov a chutí. Preto Delimano prináša na slovenský trh Stone Legend set na pečenie, s ktorým koláč nielen upečiete, ale rovno aj naporciujete, a máte o starosť menej. Samozrejme, tento skvelý pekáč využijete nielen pri príprave sladkých pochúťok, ale aj lahôdok z mäsa, pri zapekaní a ostatných kuchynských prácach. Ďalšou jeho výhodou je, že má skvelý kameninový povrch, ktorý sa osvedčil už tisícom spokojných používateľov univerzálnej rajnice. Akciu nájdete tu http://www.delimano.sk/set-na-pecenie-stone-legend-delimano.

Delimano ani tento rok nezabúda na milovníkov zdravého životného štýlu, ktorým dáva do pozornosti farebné variácie extraktora živín Nutribullet za bezkonkurenčnú cenu. Je to skvelý a osvedčený tip na darček, takže už len napísať Ježiškovi, či chcete biely, červený, fialový alebo zlatý. Vybrať si môžete tu http://www.delimano.sk/nutribullet.

A čo naša značka Walkmaxx, ktorá sa teší vernej priazni svojich zákazníkov? Pre každého, kto si chce dopriať správnu podporu pri chôdzi, pripravila nové modely zimných čižiem so zľavou až 50% (http://www.walkmaxx.sk/zimna-obuv). Mäkké papučky zas potešia pod stromčekom nielen všetkých mladých, ale aj dedka a babku. V dvoch nadčasových farebných prevedeniach a vo všetkých veľkostiach http://www.walkmaxx.sk/papuce-comfort-walkmaxx.

wellnes pikto

Bonbónikom tejto vianočnej nádielky je súťaž o víkendový pobyt v štvorhviezdičkovom hoteli Horizont Resort, do ktorej je automaticky zapojený každý náš zákazník, ktorý si zakúpi produkt z vianočnej ponuky. Takže šťastné a veselé majú naši zákazníci už dnes.


Autor: Jana Kubinová

Show Comments (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!