Blog

Malá spomienka na Vianoce

Hoc už je nový rok v plnom prúde, nedá mi sa neobzrieť späť na to, ako vyzerá predvianočná atmosféra v našej firme, musím povedať, že moje očakávania boli viac ako naplnené. Nie je to len zásluhou výzdoby či vystavenia adventného venčeka v tomto hektickom období, je to najmä zásluhou mojich kolegov, ktorí sa snažia, aby atmosféra na chodbách a v kanceláriách bola príjemná a nabitá čarom Vianoc.

Inak tomu nebolo ani tento rok a užili sme si spolu kus Vianoc ešte pred samotnými sviatkami. Začalo sa to rozvoniavajúcim punčom, ktorý potešil nielen čuchové, ale najmä chuťové bunky, a vniesol do firmy predvianočnú atmosféru. Pripravili ho kolegyne z personálneho oddelenia.

IMG_20161216_100150 zmenseny

Ďalšou skvelou tradíciou je naše každoročné darčekovanie. Vždy sa teším ako malá, koho si vyžrebujem a komu tajne vyberiem darček, položím ho pod stromček a už len s napätím budem čakať, či sa dotyčný poteší. Ja som v tomto naozaj ako dieťa, veľmi rada rozbaľujem darčeky a ešte sa mi nestalo, že by som bola sklamaná. Jeden rok som dostala od kolegu asi dve kilá cibule rôznych farieb a tvarov, lebo počul, ako vo výťahu hovorím, že ju mám rada na všetky spôsoby a jedla by som ju stále. Ďalší rok pre mňa kolegyňa nachystala relaxačné omaľovanky, o ktorých som básnila, a ešte na balíček dala výroky mimoňov ako ušité na mňa. Jednoducho sme v našej firme skvelá partia a teší nás robiť si radosť navzájom.

20161214_102933 IMG-20161214-WA0013

Posledným predvianočným prekvapením bol smoothie deň, aby sme pred Vianocami dostali do tela čo najviac vitamínov. Či totiž chceme alebo nie, udržať sa na uzde počas sviatkov (pri maminom majonézovom šaláte a rybe) je nesmierne ťažké, tak sme si takto zdravo pripili ešte v našej kuchynke.

Verím, že tak, ako vidím naše firemné „Vianoce“ ja, ich vidia aj moji kolegovia. Pretože naša firma nie je len miesto, kam chodím pracovať. Je to miesto, kde stretávam svojich kamarátov, priateľov a dobrých kolegov, na ktorých sa môžem spoľahnúť, že mi vyčaria úsmev na tvári nielen na Vianoce – a to je najdôležitejšie.

Show Comments (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!