Blog

Len tak si na masáž odskočím…

Kto by nechcel mať počas práce pár chvíľ relaxu, len tak si sadnúť a nič nerobiť. A kto by nechcel tých pár chvíľ stráviť pod šikovnými rukami maséra, ktorý presne vie, čo robí a prinesie tak úľavu stuhnutej chrbtici. “Keďže práca v callcentre a aj v back office je skôr o sedení ako o aktívnom pohybe, rozhodli sme sa našim zamestnancom priniesť krátke relaxačné a ozdravné masáže, ktoré môžu čerpať raz mesačne,” konštatuje HR manažérka Kristína.

All-focus image002

Odozvy na túto aktivitu si viac ako pozitívne, veď posúďte sami:

Veronika z personálneho: “Super odreagovanie počas dňa. Masérky boli veľmi milé a profesionálne Zamerali sa na rýchle a dôkladné premasírovanie trapéz, ktoré som mala vážne zatuhnuté. Čo je super ukázali mi ešte aj krátke cviky, ktoré môžem robiť aj popri práci.” Rovnako, no oveľa stručnejšie si pochvaľovala i

Zuzka z callcentra: “Je to výborné, zrelaxovala som telom i duchom.”

Zuzka z postprodukcie: “Masáž bola super profesionálna, baby vedeli čo robia. POkojne by mohli byť aj častejšie.”

Kamil z retailového oddelenia: ” Bolo to super spríjemnenie dňa. Pokojne uvítam aj Ďalšierelašačné aktivity.”

Betka z IT oddelenia: “Mne sa páčilo veľmi. Masérky boli milé, aj sa pýtali na problémy s chrbtom a poradili.”

All-focus image001

“Sme radi, že sa aktivita stretla s takým skvelým prijatím medzi zamestnancami a do budúcna určite plánujeme aj iné aktivity, ktoré im pomôžu spríjemniť pracovný deň. Veď čo môže byť lepšie, ako spokojní a vysmiati kolegovia, ktorých po masáži stretnete na chodbách,” dodáva HR manažérka Kristína.


Autor: Jana Kubinová

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!