Blog

Gratulujeme k dvadsiatke

Keď Studio Moderna začínalo v roku 1996 na slovenskom trhu, všetci predpokladali, že tento, pre Slovensko vtedy nový spôsob nakupovania, sa dočká pozitívnej odozvy a žiarivej budúcnosti. A stalo sa, naše produkty sú tu už dvadsať rokov a zlepšujú a skvalitňujú život našim zákazníkom.

Ako rokmi naša spoločnosť dospievala, rástli sme aj my. Prinášali sme mnohé inovácie – len pre zaujímavosť, pamäťovú penu do matracov alebo smoothie mixér s otočnou fľašou sme mali ako prví na trhu. Ako sa inovovali produkty, rozširovalo portfólio, vyvíjali sme sa aj my. Nielen čo do počtu zamestnancov, ale aj do skvalitňovania a zefektívňovania servisu pre zákazníkov.

DSC_2030  IMG_20170623_121132  

Keďže máme tie okrúhliny, samozrejme sa to nezaobišlo bez kvalitnej oslavy. Veď dvadsať rokov na trhu, to nie je vôbec na zahodenie, a máme plány aj na ďalšie desiatky úspešných rokov. Oslavy začali ešte v práci, keď sa na centrále v Bratislave i v Považskej Bystrici slávnostne rozkrojila narodeninová torta. A že bola taká dobrá, ako naše sladké úspechy v minulosti i súčasnosti!

Následne sa zábava presunula do mimopracovných priestorov, aby sme si mohli pripiť i niečím iným ako nealkom, aby naša firma dlho vitálna a zdravá bola a stále sa jej darilo minimálne tak ako doteraz. Hodovalo sa, spomínalo sa, náš CEO Ján Slávik mal milý príhovor, ktorý ešte umocnil oslavnú atmosféru.

studio moderna20-1 studio moderna 20

Každý zamestnanec dostal pamätnú „dvadsaťročnú“ šálku a pri odchode z oslavy nechal pre Studio Moderna odkaz, čo jej praje do ďalších rokov života. Tak, aby sme nezaostali: „Milá naša SM, do ďalších rokov ti prajem, aby si bola stále o krok vpred pred konkurenciou. Aby si naďalej prosperovala. Aby v tvojich radoch boli len schopní ľudia, ktorí ťa posunú ešte ďalej. A v neposlednom rade, aby si mala svojich zamestnancov rovnako v obľube, ako majú oni teba, a neprestávala ich prekvapovať v tom najpozitívnejšom zmysle slova.“


Autor: Jana Kubinová

Show Comments (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!