Blog

Google volá

Hoci Slovensko patrí rozlohou k najmenším v rámci všetkých krajín Studio Moderna, radí sa k tým najšikovnejším. Dokazujú to každoročne úspechy rôznych našich oddelení v medzinárodných súťažiach, kde dokážeme pokoriť aj takých velikánov ako napríklad Rusko. Inak tomu nebolo ani teraz. Náš internetový tím je skrátka super a zasa to raz potvrdil aj číslami.

Všetci vieme, že aktuálne ľudia pozerajú internet viac na mobile ako v počítači. Jednoducho sme sa dostali do štádia, že virtuálny svet nám je stále v pätách. Čítame si správy počas cesty v mestskej hromadnej doprave, neustále komunikujeme s priateľmi cez rôzne messengery, keď chceme niečo hľadať a kúpiť, urobíme to hneď ako nám to napadne – či už sme doma, v meste, na obede, na káve alebo len tak odpočívame v kresle. Stačí zobrať mobil do ruky a ide sa na to.

Slovenská pobočka Studio Moderna sa aktuálne môže hrdiť spolu s poľskými kolegami prvenstvom v optimalizácii našich webových stránok v rámci prehliadania cez mobilné zariadenia. Veľmi pekne gratulujeme celému internetovému oddeleniu, najmä však Aďke a Peťovi, ktorí za touto úspešnou mobilnou stratégiou stoja. Ešte lepšie ako naša gratulácia je však to, že ako odmenu získali účasť na Mobile Masterclass konferencii v sídle Google v Hamburgu.


Autor: Jana Kubinová

Show Comments (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!