Blog

GOLDEN AGENT´S TRIP-ATHENS… Zaslúžená odmena!

Už šiesty rok sa konala akcia- odmena pre najlepších operátorov za predošlí rok 2015.
Tento rok si odmenu užili operátori z Call Centra z Bratislavy, ktorý navštívili krásne Atény. Atény sú hlavné a najväčšie mesto Grécka a zároveň hlavné mesto gréckeho regiónu. Kozmopolitné moderné mesto je veľmi známe ako mestský štát a dôležité kultúrne a vzdelávacie centrum staroveku. Je pomenované po svojej patrónke bohyni Aténe.
Tohto výletu sa zúčastnili Barbora Ďurišová za inbound a Anna Kimličková, Eva Orda a Veronika Duchajová za outbound. Za supervízorov Tomáš Procházka.

Vyspovedali sme pre Vás Tomáša Procházku po návrate z výletu v Aténach pre najlepších operátorov za rok 2015.
Povedz nám Tvoje prvé dojmy po návrate z Atén:
Som veľmi rád, že som sa mohol tejto akcie zúčastniť. Vrátil som sa plný energie a s pozitívnymi dojmami z výletu.
Aký bol váš program a čo ste všetko videli?
Keďže bol náš program naozaj nahustený, videli sme toho za tých pár dní veľa. Golden Agents trip je veľká akcia, prvý deň začínal až večerou, keďže behom celého dňa postupne prichádzali SMkáči zo všetkých krajín. My sme ho využili spoznávaním okolia hotela. Večer nasledovala očakávaná oficiálna ceremónia a odovzdávanie diplomov v krásnej reštaurácii s výhľadom na Acropolis. Nasledujúci deň sme po raňajkách autobusom vyrazili spoznávať najznámejšie pamätihodnosti Atén, napríklad štadión prvých moderných olympijských hier, parlament, Kráľovský palác a samozrejme Akropolis. Po obede sme mali voľno, ktoré väčšina využila nakupovaním suvenírov. Nasledovala večera, po ktorej sme súťažili v rôznych disciplínach. Umiestnili sme sa na druhom mieste a to možno len pre¬to, lebo do prvej hry sme sa nestihli zapojiť. Po večeri bola možnosť ísť sa zabaviť do klubu a tam ma nebolo treba prehovárať ;-) . Ďalší deň sme po pobreží vyrazili ku krásnemu Poseidonovmu chrámu. Tiež sme navštívili miestneho vinára, ktorý nám bližšie predstavil svoj závod aj s ochutnávkou jeho vín. Záverom dňa bola tradičná grécka večera, kde sme si vyskúšali aj tradičné tance, ukázali nám výrobu múky a olivového oleja. Nasledujúci deň nastal čas nášho odchodu. Odlietali sme až poobede a tak sme sa s Evkou vybrali okúpať sa. Nič to, že bolo len 18 stupňov, nám to vôbec nevadilo. A to bola aj krásna bodka za naším výletom.
Kde ste boli ubytovaní?

V 4* hoteli Meliá v centre Atén.

Čo Ťa milo prekvapilo?

Páčila sa mi dobrá organizácia. O zaujímavý program bolo postarané od rána do večera. Čo Ti to dalo?Viac som spoznal svojich kolegov. A keďže som bol na izbe ubytovaný s operátorom zo Slovinska, mal som možnosť porozprávať sa aj s ním.

Tomáš Procházka

 

ateny

ateny 2

Ateny 3

ateny 4


Spracoval – Radoslav Kremeň

Show Comments (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!