Blog

DORMEO získalo prestížne ocenenie Superbrands Award 2016

Značka DORMEO sa tento rok prvýkrát zaradila do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a zvyšovania hodnoty značky. Vybraný titul získavajú len značky s výnimočnou povesťou – zákazníci si s nimi vždy spájajú významné hodnoty a majú k nim osobný vzťah.

Titul Superbrands je znakom špeciálneho postavenia a uznania vynikajúcej pozície značky na lokálnom trhu.
O udelení SuperbrandsAward rozhoduje expertná skupina BrandCouncilv rámci programu Slovak Superbrandsna základe verejného prieskumu, zrealizovaného renomovanou agentúrou GfK. Členmi BrandCouncil sú uznávaní slovenskí odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.

Cena SuperbrandsAward je dnes uznávaná ako špeciálne ocenenie, ktoré na základe jednotlivých kritérií a metód každoročne oceňuje najlepšie z najlepších značiek v takmer 90 krajinách na piatich kontinentoch.

BrandCouncil udeľuje tiež ocenenie Osobnosť roka či Mediálna kampaň roka. Minulý rok sa osobnosťou roka stal čerstvý majster sveta v cyklistike Peter Sagan.

V roku 2015 získali toto ocenenie napr. firmy Rajo, Dm drogeriemarkt, NAY elektrodom, Elesko, Eset či Volkswagen. Rok predtým získali pečať kvality Superbrands napr. firmy Slovenské národné divadlo, Liga proti rakovineči BMW.

Tento rok sa Titulom Superbrands 2016 môžu pýšiť napr.:
Park snov Donovaly
STU v Bratislave
Prvá stavebná sporiteľňa
Dm drogeriemarkt
Mountfield
Kaufland
ZlavaDna.sk
COOP Jednota
NAY elektrodom
Podravka
SWAN
a ďalší..

DORMEO patrí k tým najlepším!

ĎAKUJEME!!!

Viac informácií o Superbrands: www.slovaksuperbrands.com
Titul Superbrands Award

Show Comments (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!