Blog

Dormeo je super, Dormeo je SUPERBRANDS

Značka Dormeo sa zákazníckej priazni teší už viac ako pätnásť rokov. Za tento čas priniesla na slovenský trh viacero inovácií pre kvalitný spánok. Medzi ne patria napríklad vankúše z pamäťovej peny alebo použitie pamäťovej peny pri výrobe matracov. Najnovšie vo svojom portfóliu využíva patentovanú technológiu Octaspring®. V oblasti spánkového portfólia patrí určite k inovátorom a priekopníkom. Kvality značky oceňujú státisíce spokojných zákazníkov na Slovensku a milióny po celom svete, kam Dormeo distribuuje svoje výrobky a prináša tak kvalitný a zdravý spánok.

20161012_095925

Dlhá tradícia, kvalitné portfólio, podpora známych osobností, ktoré sa so značkou spojili, a v neposlednom rade húževnatá práca marketingového oddelenia na podpore značky v silnej konkurencii zabezpečili Dormeo významné ocenenie SUPERBRANDS. Tento titul si nemôžu firmy navrhnúť, ani sa k nemu nejako prihlásiť. Značky vyberajú spotrebitelia v rámci prieskumu a následne komisia odborníkov, zložená z profesionálov z oblasti biznisu, komunikácie, marketingu, médií a marketingového výskumu. Sme hrdí a veľmi sa tešíme, že Dormeo patrí k tejto elitnej skupine značiek na Slovensku a ďakujeme našim zákazníkom a fanúšikom Dormeo produktov, lebo bez nich by to jednoducho nešlo.

Image 6

Oficiálne odovzdávanie cien SUPERBRANDS sa uskutočnilo na slávnostnom galavečere Superbrands Tribute Event v Moyzesovej sieni v Bratislave 6. októbra, kde si cenu prišla prevziať Dormeo brand manažérka Veronika Štefková. V skvelej atmosfére galavečera sa Dormeo oficiálne pripojilo ku skupine 38 elitných značiek, ktoré získali titul Consumer Superbrands. Štefková tento úspech zhodnotila nasledovne: „Veľmi ma teší, že Dormeo sa tento rok zaradilo medzi najúspešnejšie značky na slovenskom trhu a titulom Superbrands potvrdilo status modernej značky. Keď sa povie Dormeo, vybaví sa mi modrá farba nášho loga, ktorá na mňa pôsobí upokojujúco a zároveň spoľahlivo. Také sú aj naše produkty. Prinášajú úľavu, pokoj a lepší spánok, ktorý je v tejto dobe pre mnohých vzácnosťou. Verím, že v budúcom roku cenu Superbrands Awards obhájime a prinesieme zákazníkom mnoho inovácií pre ich lepší spánok.“

Image 2

Tento úspech Dormeo zabezpečil miesto na stránkach ročenky SUPERBRANDS, kde sa jeho príbehom a myšlienkami môžu inšpirovať všetci, ktorí sa chcú rozvíjať a inšpirovať najlepšími.

Autor: Jana Kubinová

Show Comments (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!