Blog

Darčeky pre radosť a zdravie

Naše callcentrum v Považskej Bystrici spolupracuje so škôlkou na sídlisku Rozkvet už od mája tohto roku. Spoluprácu sme začali, ako inak, zdravo – škôlkarskej kuchyni sme venovali extraktory živín Nutribullet, aby mohli pre detičky pripravovať zdravé smoothies. A to nie je všetko, uskutočnilo sa aj zdravé lúčenie sa so školským rokom, keď sa robili na dvore superdrinky podľa predstáv detí a súťažilo sa.

V rámci vzájomnej spolupráce sme na našich najmenších partnerov nezabudli ani v tomto predvianočnom čase, pretože kedy obdarúvať, keď nie teraz? A tak sme si pre nich pripravili zásielku, zdravú a nadýchanú. V ich postieľkach budú odteraz antialergické vankúše Dormeo. Dar si z rúk callcentrum koordinátorky Jany Dzurus a personalistky Petry Stráňavovej prevzala pani riaditeľka.

IMG_20161212_133544-zmenseny

„Veľmi dobre vieme, aký je zdravý spánok dôležitý a že alergie sú teraz veľmi rozšíreným fenoménom. To nás motivovalo k tomuto kroku, pretože nie je nič krajšie, ako robiť ľuďom radosť, keď na to má človek možnosť,“ vysvetľuje Jana Dzurus. „Samozrejme, vieme poskytnúť aj pracovné zázemie mamičkám týchto detičiek, pretože u nás je možné pracovať na skrátený úväzok a s časom sa dá flexibilne narábať, takže im vieme do budúcna poskytnúť aj finančnú nezávislosť a zázemie.“ Veríme, že vankúše potešili a už teraz sa nevieme dočkať, čo vymyslíme v rámci spolupráce nabudúce.

Show Comments (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!