Blog

Čakáte malú zábavu a ona sa strojnásobí…

Keď človek ide natáčať spot pre nejaký náš produkt, je to v prvom rade priestor zistiť v reálnych podmienkach, ako sú naši zákazníci s produktom spokojní. O to viac sa tešíme, keď sa môžeme k niektorým vrátiť s odstupom času a zistiť, že ich spokojnosť pretrváva.

DSC_2218 do clanku

Podobné to bolo aj s rodinkou našich trojičiek, ktoré ste mali možnosť vidieť už v minulom roku. Teraz sme ich navštívili opäť a videli ten obrovský skok z bábätiek na batoľatá. No natáčanie s deťmi je vždy adrenalín od začiatku do konca, pretože nikdy neviete, čo sa môže stať a čo sa reálne aj stane.

Ak si myslíte, že naše trojičky natáčali niekoľko dní, sklameme vás. Títo malí aktéri to s prehľadom zvládli počas jedného natáčacieho dňa. Hoc sme sa nevyhli histerickým plačom malých hviezd, ktoré však s prehľadom zvládli ich rodičia spolu s pomocou chápavej babičky. A bol to teda nadľudský výkon, keďže noc pred tým sa poriadne nevyspali, kvôli deťom.

„Aj napriek drobcom, ktorí sa hmýrili niekedy každý iným smerom, sme sa s rodičmi dokázali super porozprávať a išla z nich veľmi dobrá energia. Dozvedeli sme sa aj, že vďaka spotu z minulého roka sa v kruhu kamarátov stali televíznymi hviezdami a  občas zavtipkujú na ich účet vetou z minulého spotu „A naozaj, ten chrbát už teraz nebolí.“, hodnotí natáčanie Dormeo brand manažérka Veronika Štefková.

foto do článku

Čo dodať na záver? Kiež by bolo takýchto milých spoluprác viac a takých vydarených kamapní tiež.


Autor: Jana Kubinová

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!