Blog

Aj olympijský medailista spí na Dormeo

Kto by nepoznal Mateja Beňuša? Patrí k našej vodnoslalomárskej špičke a teší sa nejednému úspechu. Azda tým najcennejším je strieborná medaila v C1 z jeho premiérovej olympiády v Riu. Okrem toho mu doma visí kopec ďalších medailí a pohárov zo svetových či európskych podujatí. Športu sa venuje od jedenástich rokov, začínal ako rýchlostný kanoista, no neskôr svoj záujem presunul na slalom. Slovensko reprezentuje od roku 2002, keď sa stal členom juniorskej reprezentačnej výpravy.

_DSC0033 web

Okrem toho, že je úspešným športovcom, je i otcom dvoch krásnych synov, čo je titul nad všetky tituly. Svojim ratolestiam sa snaží venovať čo najviac voľného času, pretože v rodine vidí zmysel života. Aj preto spánku nedá toľko, koľko by si predstavoval. Práve z toho dôvodu bol preňho Dormeo doplnkový matrac ako stvorený, keďže sa vďaka nemu za rovnaký čas zregeneruje lepšie – a sám vie, že kvalitný spánok mu pomôže ku kvalitným výkonom. Po noci na Dormeo Renew si povedal: „Prečo som to nemal skôr?“

_DSC0081web

Spolupráca s Matejom bola skvelá, je to sympaťák a všetkých nás prekvapil svojou svedomitou prípravou na natáčanie – jednoducho profesionál vo všetkých smeroch :) . Sme nesmierne radi, že nám dovolil spolu so štábom nahliadnuť k nemu domov, pretože natáčanie neznamená len zapnúť kameru a hotovo. Musí sa nájsť to najlepšie miesto, zložiť a nastaviť technika. V podstate je to taký malý bytový prevrat, lebo natáčacej techniky je naozaj dosť. Navyše štáb v zostave kameraman, zvukár, produkčná Aďka a naša Dormeo brand manažérka Veronika je tiež celkom početný, ale dobrých ľudí sa všade veľa zmestí.

Okrem toho, ak chcete pripraviť päťminútový spot s výrokmi reálnej osoby, strávite u neho v byte aj celý deň. Je to naozaj náročné, ale aj zábavné zároveň, keďže sa vždy nájde kopa drobností a brbtov, na ktorých sa dá zo srdca zasmiať.

A ako priebeh a výsledok celej spolupráce zhodnotila tá najpovolanejšia, naša Dormeo brand manažérka Veronika? „Spolupráca s Matejom Benušom je len ďalším dôkazom toho, že Dormeo je silná značka, ktorá vie zákazníka ešte stále prekvapiť a získať si ho.“


Autor: Jana Kubinová

Show Comments (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!