Blog

A prišiel aj Mikuláš

Advent a príprava na vianočné sviatky sú plné očakávania a rozžiarených detských očí. Veď čo je krajšie ako deťúrence, ktoré nedočkavo striehnu na svoje čižmičky? Preto sme sa rozhodli, že sa aj my pridáme k rozdávaniu radosti, tak ako po minulé roky.

IMG_20161206_111928_BURST002 20161206_083923

Pre našich zamestnancov každoročne pripravujeme malé mikulášske prekvapenie. Veď čo na tom, že už nemajú päť či desať rokov, radosť v ich očiach je rovnaká, ako keby mali. Ráno ešte pred pracovnou dobou sa náš škriatkovský tím stretol na misii balenia mikulášskych balíčkov, do ktorých sme dali trochu toho, trochu tamtoho, aby boli dobre sladko vyvážené a obalili našim kolegom nervy vo vypätých situáciách :)

IMG_20161206_113431_BURST001_COVER 3

Takisto sme spolu so supervízormi doma napiekli koláčiky, ktoré potešili nejedno maškrtné bruško, niektoré aj viackrát. Niekedy okolo obeda k nám zavítal Mikuláš, ktorý navštívil naše oddelenia, poprial kolegom veľa zdaru pri pracovných úlohách a pripravené balíčky rozdal – dokonca ani nepýtal veršovačky.

Je to neodškriepiteľné, naozaj sa zvianočnieva a mikulášska návšteva to len potvrdila. A my sa môžeme tešiť, že súčasťou našej práce je aj takéto milé spríjemňovanie všedných dní našich kolegov.


Autor: Jana Kubinová

Show Comments (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!