Blog

Interview s našimi operátormi

„Robím tu od roku 2010. Som tu naozaj spokojná. Skvelý tým ľudí a vieš si ovplyvniť výšku platu, čo sa ti inde vždy nemusí podariť. Ľudia skvelí a vždy je niekto, kto ti dobre poradí. Skvelé akcie pre zamestnancov ak sa rád bavíš. Vrele odporúčam a radi ťa medzi sebou privítame.“ (Anna, 53)

„Pracujem v SM už 3 a pol roka, prácu som si vybrala, pretože mi vyhovuje skrátený a flexibilný pracovný čas. Rada chodím do práce, pretože sme výborný kolektív, vieme sa spolu zasmiať a podporiť. Budova sa nachádza v centre mesta, čo je tiež veľká výhoda, pretože je dostupná zo všetkých smerov.“ (Marcela, 41)

„Pracuje v Studio Moderna 5 rokov. Práca ma zaujala, rada komunikujem s ľuďmi. Vyhovuje mi pohyblivá pracovná doba. plat, príjemný a priateľský prístup k zamestnancom, prostredie, motivácie, súťaže, teambuildingy, ústretový prístup supervízorov, vedenia, personálneho oddelenia aj iných oddelení. Ochota a pomoc, vzdelávania a školenia na profesionálnej úrovni a samozrejme ochota spolupracovať a riešiť problémy a nedostatky. V práci som spokojná a určite by som ju odporučila ďalším. (Veronika, 49)“

„Pracujem v SM už skoro 2 roky a musím sa priznať, že mi to ubehlo veľmi rýchlo. Túto spoločnosť som si vybrala preto, že v minulosti som mala skúsenosti s takouto prácou a odporučili mi SM aj moji známi. V tejto práci mi vyhovuje hlavne flexibilný pracovný čas, vďaka čomu mám dostatok času aj na iné aktivity. Môžem si vybrať náhradné voľno v prípade potreby. A z vlastných skúseností musím povedať, že zamestnávateľ sa snaží vyjsť v ústrety v prípade čerpania neplánovanej dovolenky (neočakávaná udalosť v rodine). Za ten čas čo som tu som spokojná. Mám prácu ,v ktorej som sa toho veľa naučila. Veľmi ma teší kolektív, ktorý to máme. Aj vďaka tomu chodím do práce rada. Páči sa mi aj to, že máme množstvo školení a produkty, ktoré predávame môžeme vidieť. Máme súťaže, ktoré sú pre nás motiváciou a môžeme v nich vyhrať hodnotné ceny : – ) Určite by som odporučila túto prácu každému:1,kto má chuť pracovať , rád sa učí nové veci a dokáže prijať aj odmietnutie / 2,ženám s malými deťmi / 3,študentom,ktorí si chcú počas školy privyrobiť /“ (Mária, 26)

Pracujem vo firme už dva roky, začala som na jar v máji. Vybrala som si prácu v tejto firme, lebo rokovala so mnou seriózne. Hneď po odoslaní životopisu sa mi ozvali a mohla som prísť na pohovor, ktorý prebiehal bez stresu, v príjemnom prostredí a na profesionálnej úrovni. Na mojej vtedy budúcej práci ma zaujala predstava byť pre zákazníka poradkyňou, pomocníčkou pri ich výbere tovaru. Zaujala ma kvalita, účelnosť a rôznorodosť produktov, ktoré firma ponúkala na predaj. Na práci v Studio Moderna mi vyhovuje neustála inovácia produktov, stále obmieňajúce sa informácie o spôsobe predaja, o stave skladu atď. Taktiež flexibilný čas, možnosť rozšíriť si prehľad, motivačné meetingy, ktoré ma obohacujú a posúvajú v mojom profesionálnom raste. Vyhovuje mi, že mám svoju bunku, také malé súkromie, a zároveň mám rada spoločné strávené chvíle s kolegami v kuchynke a na teambildingu. Vo firme som spokojná. Určite by som odporučila prácu v spoločnosti Studio Moderna, nakoľko je zaujímavá a určite dá každému niečo do života, či kladné alebo záporné.“ (Sofia, 40)

V SM som už 5 rokov. Túto prácu som si vybrala kvôli zníženému pracovnému času, čo mi vyhovuje najviac. Páči sa mi flexibilný pracovný čas – dá sa nahradiť sobotou. Zatiaľ som s prácou spokojná a spríjemňujú mi ju výborní kolegovia. Úspech predaja záleží na vzájomnej interakcii so zákazníkom a je v tom aj psychológia. Určite mi táto práca dala novú a dobrú skúsenosť, ale je aj náročná.“ (Ľubica, 45)

Show Comments (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!